Yıpranmış Saçlara Bakım – Acil Yardım Seti

Her türlü işlemlerden; özellikle boyadan, renk açma işlemlerinden, röfleden, ombreden, balyaj dan, gölgeden, platin renklerden, veya  düzleştirme, perma, fön, pres, maşa gibi uygulamalardan kaynaklanan yıpranma, yanma, kuruma, kırık, mat, sert , incelmiş, aşınmış, deform olmuş, koparak uzayan, incelen saçlarda köklü bir onarımın 2 ana ürününü teşkil eder.

Bu set, ürünlerimizi henüz daha önce kullanmamış, ya da çevresinden henüz duymamış, almakta karar veremeyen ve yüksek ücret vermekten tereddüt eden müşterilerimizin denemesi için hazırlanmıştır. Eski müşterilerimize şampuan ve keratin kremini içine alan büyük  setleri  tercih etmelerini öneririz.
Bu sette, keratin serumu saça sürülerek ve sabaha kadar bekletilerek keratin proteinlerinin saça kaynaması sağlanır. Sabah durulanır ve keratin maskesiyle 10 dakıka uygulama yapılarak keratinlerin iyice yerleşmesi ve saça adapte olması sağlanır. Aynı anda sert kuru ve mat saçların bir kat daha yumuşak parlak ve nemli olması da elde edilmiş olur.

Şişeler 3 adet olduğundan 3 günde bir ara verilmeden uygulanarak saçlardaki etkisi anında görülür. Sürekli röfleli veya sık sık renk açma işlemi yapan ve çok hasarlı saçlarda 2 kutu keratin tavsiye edilir.

  1. Keratin 3 lü serum seti 60 ml (3 günde bir)
  2. Keratin Maske 250 ml (haftada 1-2)

KULLANIMI:

  • Saçınızı şampuanla ve sıcak suyla 2-3 defa iyice yıkayın. Durulayın ve havluyla tamamen kurutun. Az nemli kalması veya tam kuru olması fark etmez.
  • Serumları saça boya yapar gibi yedirerek sürün. Tamamen kuruyana kadar en az 5-10 saat bekletin. Fazla beklemesi zarar vermez.
  • Durulayın ve nemli saça 10 dakıka maskenizi uygulayın
  • Ilık suyla durulayıp havluyla kurutun. İsteğe göre saç kremi de kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>