Yıpranan Saçlara Bakım – Full Set

Yıpranan Saçlara Bakım – Full Set

Gerek ürün kullanımı, gerek diğer konularda (05372638050 – 0212 2104546 numaralardan) Müşteri temsilcilerimiz saçınız iyileşene kadar size destek vereceklerdir.

Keratin Serumunun içeriğindeki doğal keratin proteinleri, saça sürülür sürülmez saçın hasarlı en derin noktalarına hücüm eder ve hızla yerleşir. Kopmuş ya da kopmaya meyilli saç bağlarını onarır. Hem dolgu görevi görür hem de kırıklara kemik gibi kaynar.  Aynı zamanda saçın etrafında incecik bir film şeridi oluşturarak saçta hızlı bir onarım yaparak aşınmış, hasar görmüş saç pullarını yeniden yapılandırır, adeta mucizevi bir onarım gerçekleştirir. Dış etkenlere ve sert işlemlere karşı saçı kalkan gibi korur.

UYARI: Liquid Keratin, kimyasal madde kullanılarak kıvırcık saçları düzleştirme yapan ve saçın yapısını bozan bir ürün değildir. Tam tersine düzleştiricilerden kuruyan, yanan, kopan, deform olan saçları onaran doğal bir saç onarım ürünüdür.

LIQUID KERATININ FARKI NEDİR?

Hasarlı saçı yeniden yapılandırma garantisi veren Türkiyenin tek Keratin Bakım Setidir. Ücret iadesi garantisi verir.

Kuaförlerde uygulanan diğer zararlı kimyasal, sentetik ve yüksek ısılı keratin bakımlara benzemez.

Saça ve cilde zarar vermez. Yan etki yapmaz. Hamile kadınlar da rahatlıkla kullanabilirler.

Yıkama esnasında etkisini asla kaybetmez. Tekrar tekrar kullanmak zorunda bırakmaz, tekrar masraf çıkarmaz.

Bir damla dahi formeldehit ve diğer zararlı kimyasal ve sentetik katkı içermez.

(Garantili Keratin Bakım Seti 2 nolu setten tek farkı, kuru sert ve mat saçlarda etkisi olan Keratin Yağının bu sette dahil olmamasıdır.)

Keratin Seti 1 Ürünleri :

  1. Liquid Keratin 3lü Serum    (60 mll)
  2. Liquid Keratin Şampuan     (350 ml)
  3. Liquid Keratin Saç Kremi    (200 ml)
  4. Liquid Keratin Maske          (250 ml)

Keratin Seti 1 Kullanımı

  1. Saçınızı Liquid Keratin Şampuanla 2 defa yıkayın. Havluyla kurutun. Hem hafif nemli saça hem de kuru saça uygulanablir.
  2. Liquid Keratin Serumundan saçınıza yetecek miktarını, boya yapar gibi (saç dipleri hariç) tüm saça yedirin. (Saçınız kısa ise, artan miktarını hasarlı bölgelere yoğunlaşarak sürün ya da saklayabilirsiniz.)
  3. Sabaha kadar (en az 5-10 saat) saçı tam kuruyana kadar açıkta bekletin. Sonra ılık su ile durulayın. Saçın fazla suyunu havluyla alın.
  4. Hafif nemli saçınıza Liquid Keratin Maske’yi dipler hariç, boy ve uçlarına uygulayın ve 10-15 dk saçınızda beklettikten sonra durulayın.
  5. Havlu ile  saçın fazla suyunu alın ve Saçta Kalan Liquid Keratin Saç Kreminizi uygulayın ve kremi durulamadan işlemi sonlandırın.

Bu uygulamayı 3 günde bir serumlar bitene kadar tekrarlayın. (Serumlar bittiğinde saçınız onarılmış olur ve tekrar tekrar kullanmanıza gerek kalmaz. Ancak ileride  2 ayda bir dilerseniz keratin yüklemesi yapabilirsiniz.) Şampuan ve kreminizi her gün, maskenizi ise haftada 1-2 defa  kullanabilirsiniz. Tahmini süre 2 aydır.
Sürekli röfleden, açıcıdan, düzleştiriciden aşırı yıpranan saçlarda tam sonuç alınması için, ikinci bir keratin 3’lü serum kutusunu sete ilave olarak almanızı öneririz.
Renk açma, röfle, boyama veya düzleştirme işlemlerinden önce kullanırsanız, saç bağlarınz güçlenmiş ve korunmuş olarak işleme girmiş olur ve fazla zarar görmeden işlem tamamlanmış olur. Dilerseniz işlem sonrasında da kullanmanızda bir sakınca olmadığı gibi bir kat daha fayda verir. Saçınızı daha da güçlü hale getirir.

Tüm bakımlar tamamlandıktan sonra saçın daha kaliteli yapılanması için Keratin Yağı satın alarak aynı keratin serumlarını kullandığınız gibi maske ile beraber kullanarak saçınızın yumuşacık, sakin, beslenmiş ve capcanlı olmasını sağlayabilirsiniz. Bu ikili sert, mat, kuru ve kabaran saçlarda mükemmel sonuçlar veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>