Yanmış Saçlara Bakım

Yanmış Saçlara Bakım
Yanmış Saçlara Bakım
Yanmış Saçlara Bakım

Günümüzün trendlerinden olan renkli saçlar görünüşte güzel fakat kullanımı zor işlemlerdir. Saçın olduğu renkten beyaza kadar açılması için uygulanan kimyasallardan sonra pigment koyulur ve daha sonrasında saçı oturması beklenir. Saç boyası oturan kadar akması devam eder ve saç hızlıca açılır en fazla iki hafta dayanan bu renkli seçimler, saçın açılma işleminde kullanılan kimyasallar yüzünden incelip, yıpranıp, kopacak hale geldikten sonra 4 5 kere daha  boyanabilir fakat daha sonrasında saçlar yanarak kullanılmayacak hale gelir. Bu saçın doğal rengini akıtma işlemi saçlarınızın direkt olarak katilidir. Uzun bir saçın akıtma işleminden sonra uygulanan alan kadar kesilmesi zorunluluğundan kısa bir hale gelerek sizi mutsuz edebilir. Fakat açma işlemleri renk değiştirme işlemleri veya aşırı ısı vererek saçınızın şeklini değiştirme işlemleri sırasında Öncesinde veya sonrasında Liquid Keratin bakım ürünlerimizi işlem sırasına uygun şekilde uygularsanız bu işlemlere bile dayanabilen sağlıklı saçlara kavuşursunuz.

Liquit Keratinin Saça Faydaları

Saçınızı sadece yandığı için istemediğiniz bir boyda bırakmak zorunda kalmazsınız. Piyasadaki diğer onayı olmayan, içinde açıklanamayan maddeler olan markalar, saçı dökmeye kadar götüren kötü sonuçlara neden oluyorlar fakat Liquit Keratin ürünlerimiz içeriğinde hiçbir katkı maddesi bulunmadan tamamen organik şekilde hazırlanmış ve saçınıza ihtiyacı olan tüm maddeleri vererek eskinden çok daha sağlıklı hallerine döndürür. Gerekli kurumlardan alınan olaylarla ilk önce kullanıcı sağlığına düşünerek hazırlanmış olan ürünlerimiz hiçbir sağlık sorununa mahal vermez. Alerjik yapılar için özel testler den geçen tamamen organik olan serumlarımız da, yanmış ve kurtarılamayacak kadar kötü durumda olan saç uçlarını düzeltir. Saçlarınızı kurtarmak için piyasadaki bilinmeyen markaları tercih etmemeli ve tümden saç kaybı gibi bir durumla karşılaşmamak için iyi bir araştırma yapmalısınız.

Daha Doğal Görünüm ve Sağlıklı Saçlar

Biz kendimiz, ürünlerimiz hakkında tüm araştırmalarımızı sizden önce yapıp sitemizde tüm ürünler hakkında bilgileri sunuyoruz. Doğru kullanım ve gerçek onarıcılık bizim görevimizdir. Bazen hiç boya kullanımı olmasa da şekil kalıcılığı için sürekli ısı vererek şekil verme işlemi yüzünden saçlarda kırılmalar ve aşırı yanmalar meydana gelir. Saçlarınızdaki değişimi gözle görülür şekilde fark edeceksiniz. Aynı zamanda yumuşama ve saç uzamasında besleyici etkisinden dolayı hız görülür.  Reklamlarda gördüğünüz ipeksi saç görünümüne ulaşmak artık hayal değil. Ürünlerimizi kullanım talimatlarına uygun şekilde uyguladığınızda ve her çeşidini söylenen miktarda sürdükten sonra kısa süreli kullanımda bile farklılığı göreceksiniz.

Yanık saç çözümü olarak yaygınca kullanılan bir yöntem saçın sağlıklı bölümüne kadar olan ölü saçı kesmektir fakat bunun sonucunda yüz tipinize uygun sonuçlar beklemek gerçekten olanaksızdır. İstemediğiniz bir boy ve kesimde kalacak olan saçlarınızın mutsuzluğuna da neden olur ve uzaması dahi azalır. Bakım ürünlerimizin en iyi özelliği de bu anda devreye girer, o da, saçınızı de sizi de mutlu etme garantisidir.

Yanmış Saçlara Bakım ve Çözüm

Röfleden saçlarınız mı kurudu? Ya da boyadan saçlarınız mı sertleşti? Veya oryalden saçınız mı yandı? Derdiniz büyük demektir. Çünkü yanmış saçlara bakım oldukça ciddi bir keratin bakım gerektirir.

En meşhur markaların ürünlerini de kullandıysanız, en tecrübeli kuaförlere de gittiyseniz, buna rağmen pek fayda göremediyseniz? Ya da çok para harcamadan bu işi evde kendiniz doğal saç bakım maskeleriyle mi halletmek istediniz? Fakat sonuç alamadıysanız, merak etmeyin!

Sizin yanmış saçlarınızı bu dertten kurtaracak dünyada tek bir ürün var! O da sıvı keratinler. Evet sıvı keratinler hiçbir saç bakım ürününün yapamayacağı kadar yanmış saçları onarmada o kadar maharetlidir. Çünkü bütün saç bakımları bir süre sonra saçtan akıp giderler.

Keratin Faydası ve Etkisi Nasıl Olur?

Keratinler kendi doğal özelliklerinden dolayı, saçın hasarlı noktalarına kaynak yapar ve saç teli üzerine film şeridi gibi incecik bir koruma tabakası oluşturarak saçınızı pürüzsüzleştirir ve güçlendirir.  Keratinlerin bu onarıcı özelliğini başka hiçbir madde yapamamaktadır. Çok hasarlı saçlarda tedavi süreci birkaç seans alabilir. Bu süreçte seansları tekrarlamak gerekmektedir. Her ne kadar biraz zahmetli olsa da, sonuçta kötü görünümlü saçlardan kurtularak, sağlıklı ve güzel saçlar sizin kazancınız olacaktır.

Keratin Yüklemesi Nasıl Yapılır?
  1. Sıvı keratinleri kuru saçınıza sürün, biraz elinizle masaj yaparak saça yedirin.
  2. Kendiliğinden kuruması için 30-40 dk bekletin, daha sonra ılık fönle tamamen kurumasını sağlayın.
  3. Ilık suyla durulayın ve saçınıza maske, krem gibi bir bakım uygulayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>