Yanan Saç Bakım Seti

Yanan Saç Bakım Seti

Yanan Saç Bakım Seti Yanan Saç Bakım Seti

Boyadan Yanan Saçlar İçin Keratin Bakım Seti:

Koyu Renkli Saçlarımızı olduğundan daha açık tonlara saç boyama için ne yazık ki Oryalle saç açma işlemi yaptırmak zorunda kalırız. Ya da saç düzleştirmepermasıcak fön ve maşa ile pres yaparak saça şekil vermek isteriz. Bu Saç Açma İşlemi ve Saça Şekil Verme yüzünden kimi zaman saçlar yanar ve keratin kaybına uğrar. Kimi zaman da saç tellerinin yapısı deforme olduğu için saçın üst tabakası soyulur ve koruyucu katmanlarını kaybeder. Saf keratinlerin saça yüklenmesi ile saçlar kısa sürede toparlar. Katkısız Keratin proteinleri adeta kemik gibi saçın en derin noktalarına hızla yerleşerek orada kaynar ve kalıcı bir onarım ile Saç Kurtama İşlemi başarıyla gerçekleşmiş olur.

Keratin Seti Nasıl Uygulanır?

Bu keratin seti 4 parça üründen oluşmaktadır. Organik Keratin Şampuanı, üçlü serum Seti, Keratin Maskesi ve Keratin Saçta Kalan Bakım Kremi.

1.Saçlarınızı iki defa şampuanla ve sıcak suyla yıkayıp iyice temizledikten sonra havlu ile iyice kurulayın. Saçlarınızın nemli kalması ürün kullanımı açısından bir sakınca yapmaz. Kuru ya da hafif nemli saça uygulama yapılabilir.

2. Serumları dipler hariç saçınızın hasar görmüş bölgelerine yoğunlaşarak her yerine boya yapar gibi sürünüz. Saçınız kısa ise artan miktarı saklayın uzun ise diğer şişeden takviye ediniz.  Saçınızı kendi halinde kuruması için 5-10 saat bekletmenizi tavsiye ederiz, (Ancak isterseniz o şekilde uyuyup sabaha kadar saçınızı yıkamayabilirsiniz. Bu sırada saçınız kurudukça sert bir görünüm alacaktır, bu da durulayınca ve maske uygulanınca yumuşacık ve ipeksi olacaktır.)

3.  Sonra Ilık suyla bir defa durulayın. Hafif nemli saçınıza, dipler hariç, boy ve uçlarına 10 dakika maske yapın tekrar  durulayın ve hafif nemli saçınıza bu sefer saçta kalan ve durulanmayan Liquid Keratin saç kremi kullanın, işlemi bitirin.

Bu uygulamayı üç günde 1 tekrarlayınız. Liquid Keratin Şampuan ve kremi her gün , maskenizi haftada 1-2 defa kullanabilirsiniz.

Boyadan Yanan Saçların hasarı yüksek derecede ise, veya saçlarınız çok uzun ise, seanslara ara vermeden devam etmek için bir kutu daha keratin serum ilave etmenizi tavsiye ederiz.

Saçlarınız yeteri kadar eski sağlığına kavuştuktan sonra Keratin Yağı ve Keratin Maskesini beraber kullanarak saçlarınızın daha nemli daha bakımlı ve daha dayanıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Hızlı uzaması için Keratin Dip bakım Yağını da satın alabilir ve saç köklerine  gün de 1 uygulamanızı tavsiye ederiz.

Ürünlerimizin kullanımı hakkında herhangi bir şüphe yaşamamanız için. ürünlerimizi kargodan teslim aldıktan sonra 05372638050 den canlı destek alabilirsiniz. Unutmayın ki, saçlarınız tam tedavi olana kadar sizlere destek vermeye devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>