Saf Keratin

Saf Keratin
Saf Keratin
Saf Keratin
Yanan Yıpranan Kırılan Saçlara Saf Keratin Yükleyerek Saçlar Nasıl Kurtulur?

Çok çok kolay bir işlemle, kuaföre gitmeden, bir kaç seans doğal keratin yüklemesiyle bunu rahatlıkla başarabilirsiniz. Evet, nano teknoloji ile binlerce defa küçük mikro parçacıklara bölünerek küçültülen proteinler, saça sürüldüğünde, hasarlı noktalara nüfuz ederek saça kemik gibi kaynar ve mucize gibi bir onarım gerçekleşir. Ayrıca bu keratin proteininin saçın çevresinde incecik bir film şeridi gibi bir kaplama yaparak, ince telli saçlara ve zayıflamış saç tellerine hacim, dolgunluk ve kalınlık sağlar. Saçlar güçlenerek kopmaz bir hal alır. Saçlar daha parlak ve daha canlı bir görünüme kavuşurlar.

Keratin Nedir?

Keratin bir proteindir. En çok kuaför sektöründe ve saç bakım alanında yanan ve yıpranan saçların tekrar yeniden yapılanmasında kullanılırlar. Saçlarımızın yaklaşık %72 ‘si keratin proteinlerinden oluşur. İşte bio teknolojik metotlarla elde edilen nano düzeydeki keratin proteinleri, o kadar küçük parçacıklardan oluşuyor ki, saçların en derin noktalarına kadar kolayca girerek orada kaynar ve saçı tamir eder. Keratin proteinleri yapı itibariyle çok sert ve dayanıklı olduklarından saçta daimi bir etki gösterirler. Saçın öz yapısıyla hemen uyum sağlarlar.  Diğer kimyasal ve sentetik içerikli keratin bakımlar gibi yıkandıklarında suyla birlikte akıp gitmezler.

Saf Keratin Nerede Bulunur?

Piyasada neredeyse tüm keratin bakım ürünlerinde, kimyasal ve sentetik içerikli ürünler yer alır. Bunlar saça geçici bir konfor verirler. Saçta kalıcı bir bakım ve onarım yapamazlar. Hatta çok sık uygulandıklarında saçın sülfür bağlarını koparabilirler. Ancak Saf Keratin proteinlerinin, hiçbir kimyasal ve sentetik katkılarla, işlemlere maruz  bırakılmadan ve karıştırılmadan, doğal yapısı bozulmadan, saçın ana yapısına uygun, diğer proteinler, mineraller ve vitaminlerle formülüze edilip, kullanışlı hale getirilmesiyle, saçta mucizevi bir yapılanma gerçekleşir.

Saf Keratin Nasıl Kullanılır?

Bunun için çok zahmete gerek yok. Saf keratin içeren ürünü bulduktan sonra, saç bakım yapmak için işiniz çok kolay demektir. Önce saçınızı iyice arındıracak şekilde yıkayın. Tamamen kurutun ve kuru saçınıza sürün, biraz da elinizle masaj yaparak yedirin. Tamamen kuruması için yaklaşık 1 saat bekleyin. Kurumazsa ılık veya soğuk fönle kurutun. Bir gece saçınızda sabaha kadar bekletirseniz daha iyi sonuç alabiliyorsunuz. Sonra ılık suyla durulayın. Ve üzerine  bir keratin maske ile güzel bir bakım daha yapın ve 20 dakika bekletin. Bundan sonra saçınıza istediğiniz şekli verin. Saçınızdaki dirilmeyi anında hissedin.

Eğer saçlarınız çok çok yıpranmış ise, işlemi 1 hafta sonra tekrar edin. Olmadı, 3. kez yapın. Mutlaka saçlarınız toparlayacaktır. Çünkü yapılan araştırmalar, saçlardaki hasarları dünyada en iyi onaran madde, keratin proteini olduğunu gösteriyor. Bir hafta boyunca da organik bir şampuan ve keratin bakım yağıyla bakım yapın. Haftada bir keratin maskeye devam edin. Mümkünse saçta kalan keratin krem kullanın, besleyici olarak saçlarınızı takviye etsin.

Saf Keratin Nerede Bulunur?

Saf Keratin Satın Almak için, sitemizi tercih edebilirsiniz. Bir damla dahi zararlı kimyasal katkı içermeyen saf keratin ürünümüzle, rahatlıkla uygulama yapabilir hiçbir yan etki ve zarar görmezsiniz. Saf keratin fiyatları konusunda, bazılarınızın bütçesini zorlasa da, kalıcı bir bakım olması ve kesin sonuç vermesi bakımından sizi mutlu edecektir.

En iyi keratin markaları:

Bu konu hakkında araştırma yapmanız mümkün. Ancak, aradığınız ürünün arkasında yazılı olan içerikler kısmını mutlaka tek tek incelemenizi tavsiye ederiz. Kimyasal ve sentetik olmadığından emin olmalısınız. Yoksa en ucuzunu da bulsanız, fayda etmeyeceği için paranız boşuna gidecektir. Bu konuda Liquid Keratin Serumunu tercih etmenizi öneririz. Çünkü tamamen doğal bir sistem uygulanıyor ve memnuniyet garantisi veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>