Röfleli Saç Bakım Seti

Röfleli veya platin renkli çok işlem gören ve çok yıpranan saçlarda,  saçı önceki sağlıklı durumuna kavuşturmada çok etkilidir. Adeta röfleli saçların ilacıdır. İncelerek kopma derecesine gelen veya aşırı kuru ve sert ve mat duruma gelen saçlarda her saf keratin yüklemesinde, saçı adım adım toparlayarak önceki güçlü haline getirir.. Bu tür saçların pulları hasar görerek çok fazla aralandığı için, keratinleri çok daha derinlere kadar emer. Ve saçın iç bağlarını onarır. Bu bakımdan üst kısımlardaki belirgin onarım, daha sonraki yüklemelerde kendini belli edecektir. Bu süreçte sabırlı olunmalı ve seanslara ara vermeden devam etmeli.
Bilindiği gibi röfleli ve benzer durumdaki saçlar diğerlerine göre çok daha hızlı ve fazla yıpranırlar. Yıpranan saçlar keratin yüklemesiyle desteklenmezse, saçlar her an yanabilir veya kopabilir. Bu riskli sürece girmeden önce Liquid Keratin Saç Bakım Seti ile saça mutlaka bakım yapılmalı ve saçın doğal ve sağlıklı yapısı dengede tutulmalıdır.
Saçlarınız çok daha fazla yıpranma gösteriyorsa, keratin serum sayısını arttırmanız gerekebilir.
KULLANIM ŞEKLİ:

Haftada 2 defa  uygulanır.

Önce saçlar şampuanla  ve sıcak suyla 2 defa yıkanır ve havluyla kurutulur.

Kuru yada az nemli saça keratinler parmak uçlarıyla ya da bir fırça yardımıyla, dipler hariç, boya yapar gibi tüm saça yedirilir. Sabaha kadar açıkta bekletilir.

Sabahleyin durulanır, fazla suyu alınıp nemli saça 10-15 dakika maske uygulanır. Tekrar durulanır ve yine nemli saça, saçta kalan krem sürülür ve durulamadan işlem tamamlanır.

Şayet saçlarınız çok yıpranmış ise ikinci keratin serum kutusunu da almanızı  tavsiye ederiz.

Şampuan ve kremi her istediğinizde, maskenizi ise haftada 1-2 defa kullanabilirsiniz.

Saçınız tamamen yapılandıktan sonra ise keratin yağı ile saçlarınıza yeni bir boyut kazandırabilir bir kat daha çıtasını yükseltebilirsiniz. Sadece çok az bir miktar keratin yağından ıslak ya da kuru saçınıza sürerek bir saat kadar bekletin ve yine ılık suyla durulayarak nemli saçınıza keratin maske uygulayın, 15 dakika sonra durulayın ve ışıltılı, canlı, nemli, yumuşak ipeksi saçlara kavuşun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>