Mega Keratin Seti

Mega Keratin Seti
Mega Keratin Seti
Mega Keratin Seti

Mega Keratin Seti saçlarda dipten en uca hızlı bir şekilde komple yeniden yapılanma ve hızlı saç uzatma etkisi gösterir. Saçlar uçlardan ve köklerden iki taraflı yöntemle kontrol altına alınır. Önce saç kökleri uyarılır, beslenir, güçlenmesi ve hızlı saç uzatması sağlanır. Saç derisindeki hastalıklar tedavi olur, eski sağlıklı formuna kavuşur. İkincisi,  saç kırıkları ve kopan saçlar, tüm yıpranmalar ve sertlik, kuruluk , matlık ve zor taranma gibi sorunları çok çabuk ve etkili bir şekilde tedavi eder. Liquid Keratin 3’lü Serum Setinden her bir şişeden üç günde bir saçınıza keratin yüklemesi ve Keratin Dip Bakım Yağı ile düzenli bir bakım yaptıkça saçınız adım adım toparlar, yeniden yapılanır. Bu keratin uygulaması kesin sonuç verir. Tüm Keratin Ürünleri garantilidir, patent ve marka ile koruma altına alınmıştır. ( Belgeler kısmına bakınız). Ayrıca Keratin Ürünlerin kullanımı ve Evde Keratin Bakımı yapmanız oldukça basittir. Keratin Ürünleri elinize geçtikten sonra da bizi arayabilir, kullanımı hakkında canlı destek alabilirsiniz.

 

Bu uygulamayı (Keratim Serumlar ve Keratin Dip Bakım Yağı ve Keratin Gözenek Açıcı İksir bitene kadar) haftada 2 defa tekrarlayın. Keratin Şampuan ve Keratin Saç Kreminizi hergün, Liquid Keratin Maskenizi haftada 1-2 defa yaklaşık 3-4 ay kullanabilirsiniz.

Keratin yüklemesi bittikten ve saçlar onarıldıktan sonra,  Keratin Yağına geçebilirsiniz. Daha önce keratin yağı kullanılırsa, keratinlerin saça tutunmasını engeller. Keratin Yağı ve elinizde fazla kalan Liquid Keratin Maskeniz daha önce keratin yüklemesiyle onarılan saçınızın ikinci aşamadaki yapılanması ve daha nemli, yumuşak, parlak ve ipeksi bir hal kazanması içindir Saçınıza bambaşka bir boyut kazandırması için Liquid Keratin Maske ile beraber kullanın. Ayrıca her istediğinizde, saç uçlarına ve boylarına ister ıslak ister kuru saçınıza hafifçe sürerek saçınızı besleyerek güzel bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Aşırı yıpranan, yanan ve çok fazla işlem gören ya da çok uzun saçlara, ilave saf keratin yüklemeniz daha yararlı olacaktır. Çünkü fazla yıpranmış saç, doğal keratinleri en derine emerek çekecektir. Bu dolgu işlemi en az 5-6 seans sürebilir. Ya da çok uzun saçlara daha fazla takviye gerekebilir.

Keratin Yağı Nasıl Uygulanır? Saçınıza saf keratin yüklemesi bittikten sonraki aşamada keratin yağına geçilir.

Önce saçınızı yıkayın, havluyla biraz kurutun sonra nemli saçınızın uç ve boylarına yeteri kadar sürün, 1-2 saat ya da sabaha kadar beklettikten sonra, sıcak suyla durulayarak üzerine 10-15 dk Liquid Keratin Maske uygulayın ve durulayın. İsteğe göre krem de kullanabilirsiniz daha da iyi olur. Keratin yağınızı, isteğe göre argan yağı tarzında saç uçlarına kalıcı bakım olarak da uygulayabilirsiniz.

Keratin Serum şişelerini  Keratin Sprey şişe içine koyarak da kullanabilirsiniz.

Ürünlerin içerikleri hakkında her ürünün tek olarak tanıtım ve satışının yapıldığı kendi sayfasına Keratin Ürünleri menüsünden bakabilirsiniz. Yine Menülerden ürünlerin laboratuvar test ve onaylarına bakıp inceleyebilirsiniz.

Merak ettiğiniz diğer konularda da 05372638050 den yardım alabilirsiniz.

Mega Keratin Seti Ürünleri : (Toplam 9 parça)

Liquid Keratin Şampuan  350 ml

Liquid Keratin Saç Kremi  200 ml

Liquid Keratin Maskesi 250 ml

Liquid Keratin – Keratin Yağı 50 ml

Liquid Keratin –  Dip Bakım Yağı 50 ml

Liquid Keratin İksir (Gözenek Açıcı) 50 ml

Liquid Keratin Serumu – 3’lü Seti  20×3=60 ml

Liquid Keratin Sprey Serum (50 ml)

Liquid Keratin Çilekli Keratin Nem Sütü 250 ml

Mega Keratin Seti Ürünlerinin Kullanımı :  (Gerektiği zaman kullanımı için 05372638050 den yardım alabilirsiniz)

Liquid Keratin Şampuanla ve sıcak suyla saçınızı 2 defa yıkayın ve havluyla iyice kurulayın. Parmaklarınızla ensenize 3 dakika sert masaj yaparak kan devir-daimini hızlandırın. Gözenek Açıcı İksir Keratin den saç derinize 15 pompa kadar uygulayın, 15 dakika bekletin.  Bu esnada Keratin Sprey Serumunu yada 20 ml’lik Keratin Serumu, saç dipleri hariç, tüm saçınıza püskürterek sürün ve tarakla veya elinizle masaj yaparak saça iyice yedirin. (Bu arada 15 dakika süre de tamamlanmış olacaktır, Keratin Dip Bakım Yağı‘na geçebilirsiniz) Saçınızı yıkamadan, Keratin Dip Bakım Yağı‘n dan saç derinize yaklaşık 15 pompa sürün ve biraz masaj yapın. En az 5 saat, ya da sabaha kadar bekleyin. (Daha uzun süre beklemesinde bir zarar olmaz, doğaldır, yan etki yapmaz.)   Sabahleyin tüm saçınızı ister 1 defa Liquid Keratin Şampuan layın ister sadece durulayın ve  ardından hafif ıslak saça Liquid Keratin Maskeyi (saç dipleri hariç) saçın boy ve uçlarına uygulayın 10 dakika sonra durulayın. Fazla suyu alınmış hafif nemli saçınıza, Saçta Kalan Liquid Keratin Saç Kremini sürün ve durulamadan işlemi sonlandırın.

 

Yoğun saç dökülmesi durumunda, stresten saç dökülmelerindeyavaş uzayan saçlarda, Saç derisindeki kepekkurulukkaşıntı, sivilce, yağlanma, hassasiyet, alerjik reaksiyonlarda, Aşırı kimyasal işlemlerden veya yoğun ısı uygulamalarından aşırı aşınma görmüş, yıpranmış, yanmış saçlarda, Özellikle çabuk kopan saçlardakırık saç uçlarının onarımında, elastikiyeti hasar görmüş saç tellerinde çok etkili ve hızlı çözüm sağlar. Mega Keratin Seti sayesinde saçınızda en doğal ve en etkili ve doğal ”keratin LK saç botoksu’‘ faydasını en üst seviyede görürsünüz.  Mega Keratin Seti Ürünlerinin diğer adıyla LK Saç Botoksu kür halinde kullanılması önerilir.  Ürünler doğal ve bitkisel içerikleri sayesinde, hem erkek saç bakımı ve hem de kadın saç bakımına uygundur.  Yeniden saç boyası veya saç açma işlemi yapamayacak kadar hassaslaşmış hasarlı ince saçlarıKeratin Bakımından sonra istediğiniz saç şekillendirme ve saç renklendirme için güçlü saçlar sayesinde ve yoğun saç işlemlerine dayanıklı ve hazır hale getirir. Saç şekillendirme ve saç renklendirme işlemlerinde sizlere özgürlüğü yaşatır. Güçlü saçlar sayesinde tarzınızı değiştirerek kendinizi daha özgür hissedersiniz.Kuaförünüz de korkusuzca sağlıklı işlem yapabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>