Mega Keratin Seti

MEGA KERATİN SETİ 

Mega Keratin Seti saçlarda dipten en uca hızlı bir şekilde komple yeniden yapılanma ve hızlı saç uzatma etkisi gösterir. Mega keratin seti ile saçlar uçlardan ve köklerden iki taraflı yöntemle kontrol altına alınır. Önce saç kökleri uyarılır, beslenir, güçlenmesi ve hızlı saç uzatması sağlanır. Saç derisindeki hastalıklar tedavi olur, eski sağlıklı formuna kavuşur. İkincisi, saç kırıkları ve kopan saçlar, tüm yıpranmalar ve sertlik, kuruluk , matlık ve zor taranma gibi sorunları çok çabuk ve etkili bir şekilde tedavi eder. Liquid  Mega Keratin Setindeki ürünlerle  üç günde bir saçınıza keratin yüklemesi ile düzenli bir bakım yaptıkça saçınız adım adım toparlar, yeniden yapılanır. Bu keratin uygulaması kesin sonuç verir. Tüm Keratin Ürünleri garantilidir, patent ve marka ile koruma altına alınmıştır. Ayrıca Keratin Ürünlerin kullanımı ve Evde Keratin Bakımı yapmanız oldukça basittir. “Mega Keratin Seti” Ürünleri elinize geçtikten sonra da bizi arayabilir, kullanımı hakkında canlı destek alabilirsiniz.

Bu uygulamayı mega keratin seti ürünlerini haftada 2 defa tekrarlayın. Keratin Şampuan ve Keratin Saç Kreminizi hergün, Liquid Keratin Maskenizi haftada 1-2 defa yaklaşık 3-4 ay kullanabilirsiniz.

Aşırı yıpranan, yanan ve çok fazla işlem gören ya da çok uzun saçlara, ilave saf keratin yüklemeniz daha yararlı olacaktır. Çünkü fazla yıpranmış saç, doğal keratinleri en derine emerek çekecektir. Bu dolgu işlemi en az 5-6 seans sürebilir. Ya da çok uzun saçlara daha fazla takviye gerekebilir.

Mega Keratin Seti Ürünlerin içerikleri hakkında her ürünün tek olarak tanıtım ve satışının yapıldığı kendi sayfasına Keratin Ürünleri menüsünden bakabilirsiniz. Yine Menülerden ürünlerin laboratuvar test ve onaylarına bakıp inceleyebilirsiniz.

Merak ettiğiniz diğer konularda da 05372638050 den yardım alabilirsiniz.

Mega Keratin Seti Ürünleri : (Toplam 9 parça)

Liquid Keratin Şampuan  350 ml

Liquid Keratin Saç Kremi  200 ml

Liquid Keratin Maskesi 250 ml

Liquid Keratin – Keratin Yağı 50 ml

Liquid Keratin –  Dip Bakım Yağı 50 ml

Liquid Keratin İksir (Gözenek Açıcı) 50 ml

Liquid Keratin Serumu – 3’lü Seti  20×3=60 ml

Liquid Keratin Sprey Serum (50 ml)

Liquid Keratin Çilekli Keratin Nem Sütü 250 ml

Mega Keratin Seti Ürünlerinin Kullanımı :  (Gerektiği zaman kullanımı için 05372638050 den yardım alabilirsiniz)

Keratin Kullananlar

Liquid Keratin Mega keratin seti içerisindeki Şampuanla ve sıcak suyla saçınızı 2 defa yıkayın ve havluyla iyice kurulayın. Parmaklarınızla ensenize 3 dakika sert masaj yaparak kan devir-daimini hızlandırın. Gözenek Açıcı İksir Keratin den saç derinize 15 pompa kadar uygulayın, 15 dakika bekletin.  Bu esnada Keratin Sprey Serumunu yada 20 ml’lik Keratin Serumu, saç dipleri hariç, tüm saçınıza püskürterek sürün ve tarakla veya elinizle masaj yaparak saça iyice yedirin. (Bu arada 15 dakika süre de tamamlanmış olacaktır, Keratin Dip Bakım Yağı‘na geçebilirsiniz) Saçınızı yıkamadan, Keratin Dip Bakım Yağı‘n dan saç derinize yaklaşık 15 pompa sürün ve biraz masaj yapın. En az 5 saat, ya da sabaha kadar bekleyin. (Daha uzun süre beklemesinde bir zarar olmaz, doğaldır, yan etki yapmaz.)   Sabahleyin tüm saçınızı ister 1 defa Liquid Keratin Şampuanla yıkayın ister sadece durulayın ve  ardından hafif ıslak saça Liquid Keratin Maskeyi (saç dipleri hariç) saçın boy ve uçlarına uygulayın 10 dakika sonra durulayın. Fazla suyu alınmış hafif nemli saçınıza, Saçta Kalan Liquid Keratin Saç Kremini sürün ve durulamadan işlemi sonlandırın.

Düz Saça Hacim Vermek

Mega keratin seti  Yoğun saç dökülmesi durumunda, stresten saç dökülmelerinde, yavaş uzayan saçlarda, Saç derisindeki kepek, kuruluk, kaşıntı, sivilce, yağlanma, hassasiyet, alerjik reaksiyonlarda, Aşırı kimyasal işlemlerden veya yoğun ısı uygulamalarından aşırı aşınma görmüş, yıpranmış, yanmış saçlarda, Özellikle çabuk kopan saçlarda, kırık saç uçlarının onarımında, elastikiyeti hasar görmüş saç tellerinde çok etkili ve hızlı çözüm sağlar. ‘Mega Keratin Seti’ sayesinde saçınızda en doğal ve en etkili ve doğal ”liquid keratin saç botoksu’‘ faydasını en üst seviyede görürsünüz.  “Mega Keratin Seti Ürünlerinin” diğer adıyla Saç Botoksu kür halinde kullanılması önerilir.  Ürünler doğal ve bitkisel içerikleri sayesinde, hem erkek saç bakımı ve hem de kadın saç bakımına uygundur.  Yeniden saç boyası veya saç açma işlemi yapamayacak kadar hassaslaşmış hasarlı ince saçları, Keratin Bakımından sonra istediğiniz saç şekillendirme ve saç renklendirme için güçlü saçlar sayesinde ve yoğun saç işlemlerine dayanıklı ve hazır hale getirir. Saç şekillendirme ve saç renklendirme işlemlerinde sizlere özgürlüğü yaşatır. Güçlü saçlar sayesinde tarzınızı değiştirerek kendinizi daha özgür hissedersiniz. Kuaförünüz de korkusuzca sağlıklı işlem yapabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>