Keratin Şampuan (350ml)

KERATİN ŞAMPUANI

Türkiye’nin ilk Organik Sertifikalı Bitkisel Keratin Şampuanıdır. Yoğun dökülen ve yavaş uzayan saçlarda etkilidir. Erkek ve kadınlarda saç bakımında saçları köklerden etki ederek besler. Bu Keratin Şampuanı saç derisindeki yağlanma kepek kaşıntı sorunları için berebir şifalıdır. Kuru, mat ve cansız saçlarda hızlı yumuşama, parlaklık ve nem dengesi sağlar. Keratin Şampuanı Formülünde yer alan Keratin Proteini ve At Kuyruğu bitkisi sayesinde K, Flavanoid ve özellikle Slicalar, saç foliküllerini beslemede, saç derisini canlandırmada önemli katkı sağlarlar.

LIQUID KERATIN ŞAMPUAN FARKI NEDİR?

 • Paraben, Slikon, Sülfat, Tuz, Sentetik, Petrokimya, SLS, SLES, GMO, DEA, MEA, PEG, Üre İÇERMEZ.
 • Organik içerikli olup, onarıcı, besleyici özelliklere sahiptir .
 • Saça ve saç derisine estetik kazandırarak saçı nemlendirir. Ayrıca içerisindeki doğal yağlar sayesinde saçı nemlendirir ve dış etkenlerden korur.
 • Organik içerikli Liquid Keratin Şampuan, lipozom(*) teknolojisiyle üretilmiştir.
 • İçeriğindeki bitkisel yağların hücre dostu, eşsiz bir antioksidan özelliği vardır. Bu özelliği sayesinde saç köklerinde yaşlanma karşıtı etki gösterir, dökülme riskini azaltır.
 • Saf ve doğal esansiyel yağlar ile içeriği zenginleştirilmiştir.
 • Saç diplerinde oluşan kaşıntı, sivilce, kepek ve kuruluk gibi sorunlar,  düzenli kullanımda azalarak yok olur.
 • Saç diplerindeki yağ oranını içerisinde bulunan özler sayesinde dengeler.

LİPOZOM TEKNOLOJI: Formülde bulunan faydalı aktif maddeleri, derinin alt tabakalarına taşıyan bir asansör görevi yapar. Lipozom olmadan hazırlanan formüllerde faydalı aktifler, saçın alt kısmına ulaşamazken, Lipozom olduğunda, taşıyıcı bir mekanizma gibi, kolaylıkla derinin altına kadar ulaşırlar.

Keratin Şampuan Kullanımı: 

 1. Saçınızı 2 dafa keratin şampuan yardımı ile yıkayıp temizlemeniz gerekiyor. İlk yıkamada Islak saça masaj yaparak uygulayın 1 dakika bekletin ve durulayın.
 2.  İkinci yıkamada 2 dakika kadar keratin şampuanı bekletin ve ılık suyla durulayın.
 3. Saçınızdaki fazla suyu elinizle masaj yapıp akıtın.
 4.  İsteğe göre zor taranan saçlarda Liquid Keratin esneklik kazandıran yumuşatıcı keratin saç kremi ile günlük bakımınızı tamamlayabilirsiniz.
 5. Keratin Şampuan erkek ve kadınlar için günlük ve sık kullanıma uygundur.
 6. Dökülme ve yavaş uzama sorunlarında Keratin Dip Bakım Yağı ile, 10 kat
 7. Yıpranmış ve kırık saç onarımında ise, Keratin Serum ile beraber kullandığınızda 20 kat daha etklidir.

*Organic Certified  **Approved for Organic Cosmetic     AP :Anatollian Plant

İçeriği: Aqua, Rosa Damascena (Rose) Flower Distillate*, Myrtus communis*, Thymus vulgaris*, Ammonium Laurylsulfate** , Cocamidopropyl Betaine** , Decyl Glucoside** ,Hydrolyzed Keratine, Glycerin, Aqua, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Rice Protein, Hyaluronicacid*, Benzylalcohol (And) Dehydroaceticacid, Equisetum Arvense Extract(AP), Quercus Infectoria Fruit Nuts(AP), Sodium Benzoate, Xanthan Gum,Citric Acid Anhydrous*, Perfume.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>