Keratin Saç Bakımı Seti – Garantili Set 2

Türkiye’nin ”Türk Patent ve Marka Kurumu” tarafından koruma altına alınan ilk ve tek Doğal Keratin Yükleme Setidir. Garantili 1 Nolu sete 50 ml lik Saf Keratin Serum ilavelidir. Detaylı bilgi için 05372638050 den bilgi alabilirsiniz.

Keratin saç bakımı seti röfleden, boyadan, açıcı dan veya düzleştirici den yanan, yıpranan, kopan, kırılan, kuruyan, matlaşan, sertleşen, incelen, kabaran veya zor taranan tüm problemli saçları kısa sürede yeniden yapılandırır. Ve önceki gücüne kavuşturur.

Lıquid  Keratin Saça Nasıl Etki Ediyor?  

Yoğun işlem gören saçlar bazen kazaya uğrayarak yanar, ya da zamanla yıpranırlar. Yani keratin kaybına uğrarlar. Saçın ana maddesi keratindir. Eksilen, kaybolan keratinlerin tamamlanması için saça keratin yüklenmesi yapılır. İşte Lıquıd Keratin saça sürülerek, içeriğindeki mikro keratinler, saçın çatlak, kırık ve çukurlarına hızla yerleşirler. Hem dolgu, hem kaynak yaparak saçın onarılmasını gerçekleştirirler. Aynı zamanda saçın çevresinde, adeta bir film oluşturarak saçı kaplar. Saçları daha kalın ve pürüzsüz yaparak, işlemlere karşı saçın direncini arttırır ve saçın yüzeyini sıva gibi kaplar. Saç daha parlak olurken, çok kolay taranır hale gelir.

Lıquıd Keratinin Diğerlerinden Farkı Nedir?

Liquid keratin, Türkiye’nin ilk kalıcı etkiye sahip ve memnuniyet garantisi veren Keratin Saç Bakım Onarım Setidir. Tamamen doğal bir sistemdir, doğal yöntemlerle saça yüklenir.  Kimyasal içermez, yan etki yapmaz, saça ve cilde asla zarar vermez. Hamileler rahatlıkla kullanabilirler. Yıkandıkça ve zamanla saçtaki etkisi kaybolmaz.

 • Saçın iç yapısına hakimiyet kurarak kalıcı çözüm sağlar.
 • Kısa sürede saçı yapılandırarak yoğun nem yükler.
 • Saçın hassasiyetine göre kür halinde uygulanması durumunda daha etkili ve daha verimli olur.
 • İçeriğindeki doğal keratin ve proteinler sayesinde ”keratin saç botoksu” faydası sağlar.
 • Garantili 1 Nolu sete ilave olarak, (kuru, sert ve mat saçlar için) Keratin Yağı ilave edilmiştir.

Garantili Keratin Saç Bakımı Set İçeriği :

 • Liquid Keratin 3lü Serum    (20 ml x 3 = 60 ml)
 • Liquid Keratin Şampuan     ( 350 ml )
 • Liquid Keratin Saç Kremi   ( 200 ml )
 • Liquid Keratin Maske         ( 250 ml )
 • Liquid Keratin Yağı             ( 50 ml )
 • Liquid Keratin Sprey Serum  ( 50ml )

Keratin Saç Bakımı Seti Kullanımı :

Uyarı: Saçınıza keratin yüklemeden en az bir hafta önce, saçınıza herhangi bir saç bakım yağı kullanmayın.

 1. Liquid Keratin Şampuan ile saçınızı 2 defa yıkayın. Krem kullanmadan saçınızı havluyla kurutun. Çok az nemli kalması zarar vermez.
 2. Liquid Keratin Serumu saç dipleri hariç, her yerine boya yapar gibi saça yedirerek sürün. Saça ne kadar serum giderse o kadar kullanın.
 3. Tercihen 5-10 saat veya sabaha kadar açıkta bekletin. Tamamen kuruyunca durulayın ve havluyla fazla suyunu alın.
 4. Hafif nemli saça Liquid Keratin Maske uygulayın ve 10-15 dk. sonra tekrar durulayın.
 5. Saçta kalan Liquid Keratin Saç Kremi uygulayın ve durulamadan işlemi sonlandırın.

Bu uygulamayı 3 günde bir tekrarlayın. Serumlar bittiğinde saçınız tam olarak onarıldıysa, tekrar kullanmak zorunda değilsiniz. Bunun dışında şampuan ve kreminizi her gün, maskenizi ise haftada 1-2 defa kullanabilirsiniz. Bunlar size yaklaşık 2 ay yetecektir. Ayrıca defalarca röfle, renk açma ve düzleştirme yapılarak aşırı yıpranmış saçlara, Keratin 3 lü serum kutusunu ilave satın almanızı ve seanslara 3 günde bir ara vermeden devam etmenizi tavsiye ederiz. Röfleli veya aşırı yanmış, yıpranmış saçlarda tedavinin uzamasından tereddüt etmeyin.

Keratin Serumların tamamı bittikten sonra, Keratin Yağı Kullanımı:

 1. Şampuanla önceden yıkanmış ve havluyla suyu alınmış nemli saçınıza Liquid Keratin yağını sürerek 2-10 saat bekletin.
 2. Şampuanla yıkayın. Gerekirse saç kreminizi de kullanabilirsiniz.
 3. Argan yağı kullanımı tarzında da banyodan sonra, hafif nemli saçınızın uç ve boylarına hafifçe sürerek, yıkamadan kalıcı günlük bakım yapabilirsiniz.
 4. Kuru saça da hafifçe sürülerek, saçta kalan bakım şeklinde de kullanabilirsiniz.

Keratin serumlarını tamamen bitirmeden, ya da tedavi tam tamamlanmadan, Keratin Yağını kullanmayın, keratinlerin saça tutunmasına engel olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>