KERATİN BOTOX ÜRÜNLERİ

Kıymetdeğer Okurlarımız bu makalemizde keratin botox ürünleri üzerine değinip, hangi durumlarda keratin botox ürünleri işimize yarar, gelin hep birlikte yazımızı sonuna kadar inceleyelim.

Keratin dediğimiz madde saçlarımız için en büyük önemi teşkil eden ve saçlarımızda %72 oranında bulunan protendir. Dolayısıyla bu proteinin saçlarımızda herhangi bir sebepten dolayı eksilmesi nedeniyle saçlarımız tülerik, kopuk, kırık, cansız, güçsüz yani en kısa ifadeyle sağlıksız bir duruma bürünebilir. Peki saçlarımız için en büyük öneme sahip keratin proteinini saçlarımızda eksilmesine neden olan faktörler nelerdir, madde madde sıralayalım.

  1. Hava kirliliği, kirli su, yağmur, rüzgar gibi çevresel faktörler,
  2. Röfle, fön, perma, platin, boyama gibi ısıl ve kimyasal saç bakım işlemleri,
  3. Düzensiz beslenmeye dayalı olarak bünyenin vitamin, mineral, protein ihtiyacı
  4. Stres, sigara, hormonal bozukluklar vb…

İşte saydığımız tüm bu nedenler, saçlarımızın hammaddesi olan keratin proteininin saçlarımızda azalmasına sebep olup, saçlarımızın mat, cansız, güçsüz görünmesine neden olurlar. Peki istenmedik sağlıksız saç sendromlarıyla karşı karşıya kaldık diyelim, bu durumda da saçlarımıza saf keratin ilavesi yaparak tekrar eskisi gibi sağlıklı, güçlü, canlı, parlak saçlara kavuşmak mümkün.

Keratin botox ürünleri imdadımıza yetişecek fakat piyasada bulunan keratin botox ürünlerini kullanmadan önce defalarca incelemekte fayda var. Çünkü gerek kozmetik saç bakım sektöründe olsun, gerekse kuaförlerde olsun, piyasada ismi keratin botox ürünleri diye geçen ürünlerin %90’ından fazlası paraben, sülfat, tuz, formaldehit gibi hem kimyasal hem sentetik maddeler içerdiklerinden dolayı hem saç sağlığımız hem de kendi sağlığımız açısından oldukça tehlikelidirler. Hatta ve hatta formaldehit kanserojen etkisi bulunan zehirli bir gazdır.

Bu sebeplerden ötürü keratin botox ürünleri üzerine derinlemesine araştırmalar yaptıktan sonra ince eleyip, sık dokumalıyız. Keratin botox ürünleri hakkında araştırırken içeriğinde kimyasallar olmadığı gibi %100 doğal, saf, organik, katkısız olduğuna emin olmalıyız.

Şimdi sizleri gerek uzman dermatologların gerek saç uzmanlarının şiddetle tavsiye ettiği keratin botox ürünleri denince akla ilk gelen marka olan Liquid Keratin’le tanıştıralım.

Liquid Keratin botox ürünleri zorlu aşamalar sonucunda ürün testlerine tabi tutulup %100 doğal olduğunu kanıtlamıştır. Sizler de keratin botox ürünleri arayışı içindeyseniz, Liquid Keratin botox ürünlerine başvurup, saçlarınızın en kısa sürede güçlü, canlı, parlak görünmesini sağlayabilirsiniz.

En güzel saçlar sizlerin olsun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>