Kabaran ve Zor Taranan Saç Bakım Seti

Özellikle ince telli saçlar tel tel kabarıp daha düzensiz bir görünüm  siz değerli kullanıcılarımızı aynada hayal kırıklığına uğratmaktadırlar. Kalın telli karışık ve zor taranan saçlar ise şekil vermesi oldukça güç karışık bir görünüm yüzünden sizleri yormaktadır. Liquid Keratin ailesi olarak kabaran ve zor taranan saçlar için sizlerin hizmetinize sunduğumuz bu keratin bakım setimiz ile, saçlarınızı ağırlaştırmadan, keratin proteini ile her bir saç telini besleyerek daha güçlü, sağlıklı ve kolay şekil alan saçlara kavuşacaksınız.

Set İçinde Neler Var?

 1. Liquid Keratin Organik Keratin Şampuan 350 ml
 2. Liquid Keratin Maske 250 ml
 3. Liquid Keratin Krem 250 ml
 4. Liquid keratin Yağı 50 ml

KULLANIMI:

 • Liquid Keratin şampuanınızla saçları 2 defa yıkayın. Ilık su kullanmaya dikkat edin.
 • Son yıkamada avucunuza biraz şampuan ve şampuanın 1/3 ü kadar keratin yağını karıştırarak saçınızın kabaran kısımlarına yoğunlaşarak sürün.  1-2 dakika bekletin. Ilık suyla durulayın.
 • Hafif nemli saça 10 dakika kadar keratin maske uygulaması yapın. Sonra durulayın.
 • Nemli saçınıza keratin kremi uygulayın fakat saçınızı durulamayın.
 • Krem ve Maske kullanmadığınız günlerde, keratin yağını banyodan sonra hafif nemli saçınıza önce avucunuzda dağıtarak saçınıza sürerek de uygulayabilirsiniz.
 • Şampuan ve kremi her gün, maskenizi ise haftada 2 defa kullanabilirsiniz.. Keratin yağnızı ise, dilediğiniz sıklıkta uygulayabilirsiniz.
 • Ürün içerik ve kullanımları hakkında daha detaylı bilgi almak için ürünlerin kendi sayfalarına bakabilirsiniz.  Kabaran ve Zor Taranan Saç Bakım Seti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>