Hızlı Saç Uzatma 4’lü set

Hızlı Saç Uzatma 4’lü set
Hızlı Saç Uzatma 4’lü set
Hızlı Saç Uzatma 4’lü set

Saçlarımızın uzamamasının temelde 2 nedeni vardır. Bu nedenlerden birincisi kullanılan aşırı kimyasal yüklü ürünler yüzünden saç diplerinde kimyasal madde birikmesi ve bu yüzden saç diplerinde yer alan hücrelerin yeterince beslenmemesidir. İkinci neden ise, saçlarımızın renginin açtırma ve kalıcı düzleştirme gibi işlemler yüzünden uçların sürekli kopmasıdır. Yani saçlar hem kökten hem uçlarından yeterli performansı sağlayamadığı için uzamaz. Liquid Keratin ailesi olarak saç uzatma setimiz ile bu iki probleme birden çözüm sağlayarak siz değerli kullanıcılarımızın uzun saç hayallerine ulaşmalarını sağlıyoruz. Saç uçlarını onarırken , saç diplerinizi de açıp beslenmesini sağlayarak çift taraflı bir etki ile saçlarınızı uzatıyoruz. Hamile, emziren annelerin gönül rahatlığı ile kullanabileceği setimizin içinde formaldehit gibi zararlı kimyasal maddeler bulunmaz.

HIZLI UZATAN SETİN ETKİLERİ?

%100 doğal formülü sayesinde saçlarınızı önce onarır sonra uçların kopup kısalmasının önüne geçer. Yeni geliştirilen Gözenek Açıcı İksir, saç derisindeki tıkalı gözenekleri açmasıyla, saç derisine nefes aldırır, daha çok oksijenle teması sağlanır, kan dolaşımı artar. Köklerde bir canlanma başlar. İksir serum, adeta bir asansör görevi görür. Kendi içeriğinde bulunan E ve  B vitaminli aktifleri ve bitkisel katkıları saç derisinin alt tabakalarına kadar ulaştırır. Keratin Dip Bakım Yağının, derinin en alt tabakalarına kadar ulaşmasını ve saçı daha çok beslemesini sağlar. Verimliliği en üst seviyeye taşır. Mentol sayesinde, saç köklerinde uyuşmuş saç foliküllerini uyararak hızlı uzamasını tetikler.

LIQUID KERATIN Farkı Nedir?

1. Organik Keratin Şampuan sayesinde kat kat hızlı uzama etkisi elde edilir.

2. Diğer yöntemlerde, faydalı yağlar, saç derisinin birinci katmanında kalırlarken, gözenek açıcı sayesinde derinin en alt tabakalarına kadar ulaşabilmesi sağlanarak yüksek verim sağlanır.

3. Keratin Dip Bakım Yağı ise, tam doğal ve en saf katkısız içeriği sayesinde saçın ihtiyacı olan en önemli yağları kolayca saç derisine ve saç köklerine ulaştırarak hızla büyüme etkisi sağlanır.

 • Kür halinde uygulanmalıdır.
 • Bebek saçlarındaki gelişmeyi hızlandırarak saçın hızlı uzamasına yardımcı olur.
 • Cilt üzerinde kepek, yağlanma, kaşıntı, egzama, kuruma, sivilce ve alerjik reaksiyon gösteren saç köklerinde hızlı bir dengeleyicidir.
 • B vitamini içeren formülü sayesinde kafa derisinde hızlı yapılanma sağlar.
 • Bu Saç Uzatan Keratin Bakım Seti  sayesinde saçınızda en doğal ve en etkili ”keratin saç botoksu” faydasını en üst seviyede görürsünüz.

Hızlı Saç Uzatan Keratin Bakım Seti Ürünleri

 1. Liquid Keratin Şampuan ( 350 ml )
 2. Liquid Keratin İksir (Gözenek Açıcı Tonik) ( 50 ml )
 3. Liquid Keratin Dip Bakım Yağı ( 50 )
 4. Keratin Serum (Sprey Şişe – 50ml)

 kullanımı:

 1. Liquid Keratin Şampuanla ve sıcak su ile saçınızı 2 defa yıkayın, saç kurutma makinesi kullanmadan, havluyla iyice kurutun.
 2. Ense köklerinize 3 dakika sert masaj yapın ve kan devir-daimini hızlandırın. (kan dolaşımını hızlandırma işlemi)
 3. Liquid Keratin Gözenek Açıcıdan  saç diplerine yaklaşık 10-15 pompa uygulayın, 15 dakika bekletin ve yıkamayın.
 4. Liquid Keratin Dip Bakım Yağı’nızı, Gözenek açıcının üzerine ve saç diplerinize sürün. Bunu yaparken dip bakım yağından ortalama 15 pompa kadar kullandığınıza emin olun, saç diplerinize eşit şekilde uygulayın.
 5. Keratin Sprey Serum‘unuzu saç uçlarından başlayarak, saç dipleri hariç tüm yıpranmış bölgelere bolca sürün ve saça yedirin, (Sert, kuru, mat saçlarda mutlaka yumuşatma ve ipeksi bir görünüm için Liquid Keratin Maskesi kullanmanız gerekmektedir.)
 6. Saç uç ve boylarının kendi kendine  kuruması için 5-6 saat yada sabaha kadar bekleyin. (Acil durumlarda 10 dakikada bir ılık fönle kurutma yaparak saçın tamamen kurumasını sağladıktan sonra ılık su ile durulayabilirsiniz.)
 7. Sabahleyin Liquid Keratin Şampuan ile saçınızı 1 kez yıkayın. İşlemi sonlandırın.
 8. Zor taranan ve sert saçlar için mutlaka, Liquit Keratin Saçta Kalan Krem ya da Keratin Maskesini kullanarak işlemi sonlandırın.

Bu işlemi haftada 2 defa uygulayın. Keratin Sprey Uygulamasını Dip Bakım Setinden bağımsız olarak, ayrı bir günde de kullanabilirsiniz.

Keratin dip bakım yağı ve keratin iksir size 4-5 hafta yeterli gelirken, şampuanınızı 2-3 ay hergün kullanabilirsiniz. Bu Saç Uzatan Keratin Setini, ömür boyu kullanmak zorunda değilsiniz. Kullanımı bıraktığınızda tamamen doğal olmasından dolayı yan etki ve dökülme yapmaz. Saç uzatma oranı, kişilerin saç uzamalarına  göre değişiklik gösterir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>