Hair Botox

hairbotox

Hair Botox

Tamamen doğal olan ve kimyasal içerik içermeyen ” Hair Botox “, rahatlıkla kullanılmaktadır. Saçınızdaki yıpranmaları ve yaşlanmayı tedavi eden hair botox , keratin proteinleri sayesinde mükemmel bir saça sahip olmanızı sağlayacaktır.

Yıpranan saçların tedavisinde kullanılan ve oldukça başarılı sonuçlar veren keratin hair botox, boya, perma ve saç kurutma işlemleri ile yıpranan saçlar için oldukça başarılı özelliklere sahiptir. Son teknoloji ürünü Hair Botox , tedavi edici özelliklere sahiptir.

 Tamir Edici Özellik Hair Botox

Hair Botox kategorisinde üretilen ve saç boyama, perma yapma ve benzeri işlemlerle yıpranan saçlar için tamir edici özelliklere sahip olan keratin, sülfür köprüleri ve sistin bağları onarımını gerçekleştirmektedir. Bu onarım işlemiyle, saç tekrar eski gücüne kavuşmaktadır. Keratin Hair Botox, saç üzerinde koruyucu bir zar oluşturur ve saçın dış etkenlerden etkilenmesini önler. Bu özelliği ile koruyucu bir kalkan görevi görür. Kolay tarama ve rahatlık hissi verir. Keratin Hair Botox, kullanıldığı andan itibaren saçınızda fayda sağlamaya başlar.

Hair Botox Yaptıranlar

Keratin Hair Botox,  yaptıranlar genelde yüksek verim almaktadır. Hair Botox,  tamamen organik olduğu için, kullanımı oldukça yaygın bir üründür. Genç kızlar, yaşlı bayanlar ve hamileler rahatlıkla kullanabilir. Eldivensiz kullanımında cilde zarar vermez. Göze temas ettiğinde, gözü yıkamak yeterlidir.

Saç Botoksu - Hair Botox

Evde Hair Botox Uygulaması

Pratik ve etkili özellikleriyle tercih edilen keratin Hair Botox, kullanımı kolaydır. Öncelikle organik bir şampuanla saçınızı iki kere yıkayın. Bu yıkama işleminin ardından, havlu ile kurutun. Kurutma işlemini saç kurutma makinesi ile de yapabilirsiniz. Ancak, tavsiye edilen kurutma şekli, havlu ile kurutma şeklidir. Elinizle masaj yaparak bütün saçlarınıza yedirmek suretiyle, Keratin hair botox saçınıza sürün. Eldivensiz kullanılabilen bu ürünü, saçınıza iyice yedirin. 5-10 saat bekledikten hemen sonra, ılık suyla yıkayın. Ancak şampuan kullanmayın.

Yıkadıktan sonra, saçınızın kaygan ve yumuşak olduğunu hissedeceksiniz.

Bu işlemden sonra, fön veya boya gibi işlemleri yapabilirsiniz. Bu işlemlerin saça olan zararlarını önleyen Keratin hair botox, doğal saç koruma özelliklerine sahiptir. Saçınızın mükemmel ve etkili bir şekilde güçlenmesi için, bu işlemi bir hafta boyunca devam ettirin. Saçınızın parlaklığını artıran bu işlem, saçınızın mükemmel şekil almasını da sağlamaktadır. Keratin hair botox saç bakım işlemlerinde her zaman için tercih edilmektedir.

4 Comments

  1. saçlarıma sürekli fön çekiyordum saçlarım önce matlaşmaya sonra saçlarımda kırıklar olmaya başladı kuaförüm hair botox yaptırmamı önerdi. bende Keratin bakımdan Liquid keratinin Hair botox setini aldım denedim kısa sürede saçlarım canlandı ve kırıklarımdan kurtuldum eğer benim gibi sorunlar çekiyorsanız kesinlikle HAİR BOTOX yaptırmalısınız.

  2. kuaförüm de hair botox yaptırdığımda saçlarım yumuşacık ipeksi gibi oluyor ama evde kendim yapayım dedim saçlarım dahada kötü oldu sonra kuaförümün kullandığı ürünü aldım evde denedim sonuç mükemmeldi. benden size tavsiye arkadaşlar Patentli hair botox ürünü kullanmanız yoksa saçlarınızın yapısını bozuyor.

    1. Evet Aynur Hanım piyasada bulunan Hair Botox adında sahte birçok ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin kullanımında saçlarınızda kalıcı hasarlara yol açmaktadır. Bu yüzden Hair Botox ürünlerini tercih ederken Patentli ürün olmasına dikkat ediniz makalemizde vermiş olduğumuz Liquid keratin ürünleri hem Uluslarası Hem Türk patente sahiptir. Liquid Keratin Hair Botox ürünlerini http://www.Keratinbakim.com ‘dan ulaşabilirsiniz.

  3. hair botox yaptıracaktım kuaförde .sonra buraya denk geldim evde saç botoksu yapabileciğimi öğrendim uyguladım.Saçlarım sağlığına kavuştu teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>