Evde Keratin Bakım Seti – Süper Set

Evde Keratin Bakım Seti – Süper Set
Evde Keratin Bakım Seti – Süper Set
Evde Keratin Bakım Seti – Süper Set

Saçlarımız olduğundan daha açık bir rengi kullanmak istediğimizde ne yazık ki renk açma işlemi yaptırmak zorunda kalırız. Bu açma işlemi yüzünden kimi zaman saçlar yanar ve keratin kaybına uğrar kimi zamanda yüksek ısılı düzleştirme maşa veya fön den saç tellerinin yapısı deforme olduğu için soyulur gibi  üst parlak katmanlarını kaybeder. Keratin’lerin saça yüklenmesi ile saçlar kısa sürede toparlar. Süper Keratin Evde Keratin Bakımı seti proteinleri adeta kemik gibi saçın en derin noktalarına hızla yerleşerek orada kaynar ve kalıcı bir onarım gerçekleştirirler.

 

Nasıl Kullanılır?

1.Saçlarınızı 2 defa yıkayıp iyice temizledikten sonra havlu ile kurutun. Saçlarınızın nemli kalması ürün kullanımı açısından bir sakınca yaratmaz. Kuru ya da hafif nemli saça uygulama yapabilirsiniz.

2. Keratin  Serumunu dipler  hariç saçınızın her yerine boya yapar gibi sürünüz. Serumları sürmüş olduğunuz saçınızı 5-10 saat bekletmenizi tavsiye ederiz ancak dilerseniz  sabaha kadar saçınızı yıkamayabilirsiniz.

3. Ilık suyla 1 defa durulayın. Hafif nemli saçınıza, dipler hariç, boy ve uçlarına 10 dakika maske yapın tekrar  durulayın ve hafif nemli saçınıza bu sefer saçta kalan ve durulanmayan Liquid Keratin saç kremi kullanın, işlemi sonlandırın.

4. Bu uygulamayı 3 günde bir tekrarlayınız. Liquid Keratin Şampuan her gün , maskenizi haftada 1-2 defa kullanabilirsiniz.

Yanan saç ya da hasarlı saçlarınızdaki hasar yüksek derecede ise, seanslara ara vermeden devam etmek için bir kaç şişe daha keratin sprey serum ilave etmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>