Dalgalı Saç Bakımı

Dalgalı Saç Bakımı
Dalgalı Saç Bakımı
Dalgalı Saç Bakımı

Bana göre, dalgalı saçlar için saç stilleri çok daha eğlenceli ve seksi. Çılgın bir havası ve bir çocuğun masumiyeti vardır. Yüzünüzü kuşatan yumuşak dallardan daha güzel ne var ki? Bakalım o harika dalgalarla nasıl baş edeceğiz şimdi? Dalgalı saç bakımı için en iyi ürünlerin bazılarını listeleyeceğim. Bunlar benim favorilerim! Başlamadan önce size söyleyeyim. Kıvırcık saçlara uygun ürünler, dalgalı saçlara da uyacak; çünkü bukleleri korumak için formüle edilmiştir.

  1. Saçlarınızı üflemekten kaçının. Isı, saçları düzeltmekle bilinir. Kurutmak için hala üfleme niyetinde iseniz, saçlarınızı ısıdan koruyun ve serin bir hava patlamasıyla bitirin.
  2. Saçınız hâlâ nemli olduğunda, parmaklarınızla yeterince baskı uygulayın, ancak kıvırmayın. Kurumuş oluncaya kadar devam edin ve muhteşem saçlara merhaba deyin.
  3. Saçınızda daha belirgin dalgalara sahip olmak için bir çorap kullanın. Güvenli ve saçlara zarar vermez.
  4. Soğuk suyla yıkayın. Soğuk su saçları daha parlak yapar, nemi kilitler ve kıvrılmayı azaltır.
  5. Fırçalama, kırışıkların ve kırıkların ortak bir nedenidir. Saçınızı düz kurutmayacaksanız, kuru saçlarınızı tararken parmaklarınızı kullanın.
  6. Kıvırcıkla kavga etmeyin! Bu, yapabileceğiniz en kötü şeylerden biridir. Düzleştirici kremleri, düz demirleri ve üfleyicileri koyun.

Artık dalgalı saç bakımı için iyi ürünlere geçelim.

1.Şampuan ve Saç Kremi:

Bitkisel özler dalgalı saçlar için harika. Farklı saç türleri için belirli aralıkları vardır ve dalgalı saçlar için olanlar çok mükemmel. Sağlıklı saçlar için aynı tip şampuan ve saç kremi kombinasyonunu kullanın. Her türlü saç şekli için özel formülize edilmiş Liquit Keratin Şampuan ve dalgalı saç bakımında harikalar yaratacak saçınızı her türlü etkiye karşı koruyacak Liquit Keratin Kremi  bu yoldaki en büyük teçhizatınız olacak ve savaşı kazanmanızda büyük katkılar sağlayacaktır.

2. Kıvırcık Savaşçı:

Saç nemi olmadığında kıvırılmaya eğilim gösterir ve bunu yapmanın en iyi yolu, duşta iyi bir saç kremi kullanmaktır. Ayrıca, saç maskeleri kuru saçları tutmanıza yardımcı olur. Liquit Keratin Saç Maskesi ile saçınıza parlaklık ve yumuşaklık verecek, yıpranmaları önleyecek ve dalgalı saç bakımının da bir adım daha öne geçmenizi sağlayacaktır.

Liquit Keratin Serumu mükemmel bir seçimdir. Kıvırcık veya dalgalı saçlarınızı daha güçlü hale getirirken göz kamaştırıcı olmasını sağlayacaktır. Ayrıca, Liquit Keratinin kıvrımları yumuşatması ve sakinleştirmesi en önemli özelliğinden biridir. Kötü saç günleri için harika bir seçim.

3. Liquit Keratin Yağı:

Bu yağ bir mucize (gerçekten!) Saçları yatıştırıp çok fazla sağlık kattığı biliniyor. Birçok kişi onun tarafından, parlayan sağlıklı saçlara kavuştu. Ön yıkama ve yıkama sonrası serum olarak kullanılabilir. Saçınızın cephaneliğindeki bu silah saçlarınızı şekillendirmektir. Dalgalı saçlar, dalgalı olmaya eğilimlidirler. Deneme yapmak istediğinizde, iyi bir tasarım ürünü kullanın. Liquit keratin yağı bunun için harika bir yelpazedir. Salon kalitesinin saç dokusunu geliştirdiği ve saç dokusunu tamamladığı bilinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>