KERATİN BAKIMI

Saçın güzel ve bakımlı gözükmesi için yapılan boya ve şekillendirme işlemleri bir süre sonra amacının aksine saçın bakımsız, kuru ve mat görünmesine neden olur. Saçı bu bakımsız görüntüsünden kurtarmak için keratin bakımı yapılması gerekir. Keratin bakımı sadece saça yapılan keratin yüklemesinden ibaret değildir.

keratin bakımı

Saça saf keratin proteinleri yüklendikten sonra da uzun süreli ve kalıcı bir bakımlı görüntü için tüm saç bakım ürünlerinin keratin içerikli olması gerekir. Keratin içerikli saç bakım ürünlerinin ve yüklenen saf keratin proteinlerinin saçı onarabilmesi içinde mutlaka temiz içerikli olması şarttır. Keratin bakımı seti içerisinde bulunan ürünler düzenli ve kullanımına uygun bir şekilde saça uygulandığında yıpranan saç hızlı bir şekilde onarılmaya başlar.

keratin bakımı

Yanmış veya yıpranmış saçlar için yapılan bakımlarda kimi zaman saçta istenildiği gibi olumlu sonuç vermez. Bunun sebebi ürün içeriklerinde yararlı vitaminler olsa dahi kimyasalların bulunmasıdır. Zararlı kimyasallar saç bakım ürünlerinde kesinlikle bulunmaması gereken içeriklerdir. Bu kimyasalların bulunduğu bir üründe saf keratin olsa dahi, keratin bakımı yapılmış olmaz. Çünkü saf keratin proteinleri saç tellerine işlenemez ve keratin bakımı sağlanmaz. Keratin bakımı sağlıklı saçlara kavuşmak için yapılması gereken bir saç bakım rutinidir. İçeriği temiz olan keratin bakımı ürünleri yıpranan veya yanan saçları içeriğinde bulunan saf keratin proteinleri sayesinde aşınan saç tellerine kaynak yaparak onarılmasını sağlar.

keratin bakımı

Keratin bakımı seti içerisinde bulunan saç bakım ürünleri saça yüklenen keratin proteinlerinin saça daha iyi işlenmesini sağlar. Keratin bakımı set olarak saça uygulandığı zaman saçın her zaman bakımlı bir görünümde olmasını sağlar. İçeriğinde zararlı kimyasallar bulunmayan keratin saç bakım ürünleri düzenli bir şekilde kullanıldığında saçın hızlı ve sağlıklı bir şekilde uzamasını da sağlar.

keratin bakımı

İçerisinde saç derisini tahriş etmeden derinlemesine temizleyen keratin şampuan, saça saf keratin yüklemesi yapılmasını sağlayan keratin serum, saçın kolay taranmasını sağlayan keratin maskesi ve durulanmayan keratin saç bakım kremi bulunan Liquid Keratin markasına ait Saç Botoksu Full – Keratin Yükleme Seti ile yıpranan saçlarınıza kalıcı keratin bakımıyapabilirsiniz.

Etiket(ler): .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir